Meble dziecięce BAMI to marka stworzona przez Bocian – Fabryka Mebli Tadeusz Bocian (www.bocianmeble.pl), rodzinną firmę z pasją. Inspirując się pragnieniami swoich klientów, realizujemy ich wizje i marzenia od ponad trzydziestu lat, tworząc unikatowe i nieszablonowe projekty. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, sprawdzonej załodze i najwyższej jakości materiałów, wytwarzane przez nas meble są wyjątkowego standardu, znajdując uznanie w oczach klientów indywidualnych, przedsiębiorstw oraz instytucji życia publicznego w kraju i za granicą.

Szczególną rolę wśród produkowanych przez nas mebli stanowią meble dziecięce. Stworzenie przytulnego otoczenia w pokoju dziecięcym powinno dać maluchom poczucie bezpieczeństwa oraz stać się ulubionym miejscem spędzenia czasu, zabawy, wypoczynku i nauki. Dzięki dużemu wyborowi oferowanych przez nas produktów, istnieje praktycznie nieograniczona możliwość ciekawej i modnej aranżacji wnętrza.

W naszym asortymencie prezentujemy meble dla dzieci od pierwszych dni życia. Staramy się wprowadzać do oferty takie rozwiązania, które będą rosły razem z maluchami, towarzysząc im na poszczególnych etapach rozwoju. Wszystkie elementy wykonane są z ręcznie lakierowanego naturalnego drewna oraz płyty MDF, a zastosowanie przemyślanych rozwiązań zapewnia wyjątkową funkcjonalność i praktyczne wykorzystanie przestrzeni.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz życzymy udanych zakupów!