Biblioteczki dla dzieci

Aktywne filtry

ALEX Biblioteczka wysoka A12
Biblioteczka ALEX A12 to mebel, który powinien stanowić podstawowe wyposażenie każdego pokoju. Łączy w sobie cechy funkcjonalne i estetyczne . Można w niej przechowywać książki, zabawki, pamiątkowe zdjęcia. Zawiera cztery, regulowane, otwarte półki , co daje pięć miejsc do...
Cena 1 999,00 zł

ALEX Biblioteczka wysoka A12

ALEX Biblioteczka niska A7
Biblioteczka ALEX A7 to funkcjonalny mebel, który pozwala nam na przechowywanie zabawek, książek, ramek na zdjęcia czy pudełek na drobiazgi. Mebel posiada trzy regulowane półki , dzięki czemu można dopasować przestrzeń do przechowywania w zależności od potrzeb. Spośród innych tego...
Cena 1 899,00 zł

ALEX Biblioteczka niska A7

MAXIME Biblioteczka M9
Regał MAXIME M9 to mebel, który powinien stanowić podstawowe wyposażenie każdego pokoju. Łączy w sobie cechy funkcjonalne i estetyczne. Można w nim przechowywać książki, zabawki czy pamiątkowe zdjęcia. Zawiera trzy, regulowane, otwarte półki, co nam daje cztery miejsca do...
Cena 2 199,00 zł

MAXIME Biblioteczka M9

BIBI Regał B12
Regał B12 odznacza się przede wszystkim walorami praktycznymi. Wymiary mebla zostały ściśle dostosowane do rozmiarów szafy. Wyposażony został w trzy regulowane półki, dzięki czemu uzyskujemy cztery przestrzenie o precyzyjnie dobranej wysokości według zapotrzebowania. Mebel świetnie...
Cena 1 999,00 zł

BIBI Regał B12

Biblioteczki to piękne oraz praktyczne mebelki, które doskonale sprawdzą się w dziecięcych pokoikach. Nie mogło ich zabraknąć również w ramach przygotowanej przez nas oferty, gdzie rodzice urządzający przestrzeń z myślą o swoich pociechach znajdą szereg ciekawych, zaprojektowanych w nietuzinkowy sposób mebelków, które zasługują na uwagę pod względem ceny, wysokiej jakości oraz precyzji, z jaką zostały wykonane.

Oferujemy możliwość zakupu online mebli dostępnych w siedmiu wariantach kolorystycznych. Są to uniwersalne i ponadczasowe kolory, które idealnie sprawdzą się zarówno w dziewczęcych, jak i chłopięcych pokoikach. Regały są jednymi z podstawowych elementów wyposażenia każdego pokoju dziecięcego. Prezentowane przez nasz sklep internetowy rozwiązania cechuje zarówno wysoka estetyka wykonania, jak i funkcjonalność. W regałach można przechowywać zabawki, książki czy pamiątkowe zdjęcia. Daną przestrzeń można dopasować do konkretnych potrzeb młodych ludzi.

Biblioteczki dla dzieci z łatwością można przymocować do ściany, aby móc z nich korzystać w bezpieczny sposób. Warto również podkreślić, że meble pochodzące z przygotowanej oferty spełniają wszelkie normy europejskie. Zachęcamy również do poznania innych produktów, które oprócz biblioteczki dla dzieci znajdą zastosowanie w pokojach młodych ludzi, a dodatkowo będą do siebie pasowały wizualnie.

Gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych usług oraz szeroki wybór produktów, tworzonych z wielka pasją i dbałością o szczegóły.

Biblioteczki dla dzieci to bardzo przydatne elementy wyposażenia w każdym pokoju dziecięcym i młodzieżowym. Dzięki wielu pojemnym półkom i szufladom pomieszczą zarówno skarby malucha i jego ubranka, jak również ważne akcesoria starszaka.

 Nasz sklep oferuje różne modele biblioteczek, które są produktami wysokiej jakości, a do tego są luksusowe i stylowe. Pośród prezentowanych modeli znajdują się ekskluzywne biblioteczki o ciekawie zaprojektowanej konstrukcji z efektownymi, ozdobnymi łukowymi zwieńczeniami lub frezowanych gzymsem. Meble mogą być oparte - w zależności od modelu - na solidnych, stylowych, łukowatych nóżkach lub podpórkach w kształcie kwadratu o różnej grubości i szerokości.

 Te klasyczne i eleganckie biblioteczki mogą posiadać uchwyty lub mieć wycięcie z półkwiatu, umożliwiające sprawne i wygodne otwieranie drzwiczek szafki. Oferujemy meble w jednolitej kolorystyce lub specjalnie, skomponowane dwukolorowe. Bez względu na barwę wszystkie prezentują się bardzo efektownie, co stanowi o ich unikalnym charakterze.