Jedną z najprzyjemniejszych chwil towarzyszącą pojawieniu się nowego członka rodziny jest urządzanie jego pokoju. Już od samego początku rodzice myślą o tym, jak będzie wyglądać pokój ich dziecka.

Przekonanie, że pomieszczenie dla dziewczynki powinno mieć różowe barwy, a dla chłopca niebieskie to tylko stereotyp, którym kieruje się coraz mniej rodziców.

Wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom oraz nowym trendom panujących na rynku proponujemy farby z atestem do lat 3 w siedmiu podstawowych kolorach, które zostały wybrane w rankingu przez europejskich projektantów.

29.00 zł

Jeżeli chcesz zobaczyć, jak na żywo prezentują się kolory oraz wykończenie naszych mebli w pokoju Twojego dziecka, zamów próbnik, a my dostarczymy go w jak najkrótszym czasie na podany przez Ciebie adres.

Przy zamówieniu mebli koszt próbnika jest darmowy (jeśli nawet za niego zapłacisz odejmiemy jego wartość od kwoty całego zamówienia).

WSZYSTKIE KOLORY ŚWIATA


Dbając o pełne zadowolenie rodziców oferujemy także meble w każdym kolorze dostępnym na świecie.

Drodzy rodzice, możecie wybierać spośród tysiąca kolorów z palety RAL i NCS. Ponadto jesteśmy w stanie zamontować każdy dostępny na rynku uchwyt, tak aby mebelki były wyjątkowe, niepowtarzalne i w 100% dopasowane do gustu rodziców.

Jeżeli lubisz oryginalne kolory lub niebanalne rozwiązania, poprosimy Cię o dopłatę 10% wartości zamówienia, a pokój Twojego dziecka wypełnią mebelki w wymarzonym przez Ciebie odcieniu.