Nowoczesna przestrzeń, którą cenią sobie przede wszystkim nastolatkowie, powinna opierać się na modnych dodatkach, a także stworzonych w designerski sposób meblach. Prowadzony przez nas sklep internetowy ma do zaoferowania meble dziecięce idealnie wpasowujące się w ten nurt.

Kolekcja Tutu

Jeżeli nie są Państwo zwolennikami klasyki i elegancji i nie przemawiają do Państwa bogate zdobienia, starannie wykonane frezy i stonowana kolorystyka, zachęcamy do poznania kolekcji TUTU.

Pierwszą z propozycji jest TUTU w odcieniu BLUE. Łączy ona w sobie dwa ciekawe, wyraziste kolory - szlachetny granat oraz uniwersalny kolor drewna. Proste bryły zostały wzbogacone o nietuzinkowe dodatki, które zwracają uwagę i wpływają na wyjątkowy charakter prezentowanych mebli. W ramach kolekcji na naszych klientów czekają szafa, regał, komoda, biurko, łóżka dostępne w kilku wariantach (w zależności od indywidualnych potrzeb oraz wieku dziecka), a także półki. Design mebli świetnie współgra z ich wysoką jakością.

Drugie rozwiązanie, które pragniemy zaproponować naszym klientom, to TUTU BLACK. Są to te same propozycje meblowe, co powyżej, jednak utrzymane w wyrazistej, czarnej kolorystyce. Czy kolor czarny będzie pasował do pokoju dziecka? Naturalnie! W połączeniu z żywymi dodatkami pozwoli stworzyć niepowtarzalną przestrzeń. Szczególnie powinien przypaść do gustu nastolatkom, którzy cenią sobie ciemne meble i lubią wyrażać siebie właśnie takimi kolorami.

Trzecią linią kolorystyczną z serii TUTU, jest odcień WHITE. Dzięki jasnemu kolorowi meble te charakteryzują się lekkością, czystością i delikatnością. Biała baza świetnie nada się też do “podkręcenia” przy zastosowaniu barwnych dodatków.

Kolekcja Simone

Simone to kolekcja również stworzona z myślą o miłośnikach wciąż bardzo modnych, a przy tym ponadczasowych mebli w kolorze białym. Idealnym określeniem tej propozycji jest “Less is more”, czyli “Mniej znaczy więcej”. Do dyspozycji klientów zostały stworzone takie elementy wyposażenia jak: łóżka, półki, szafy, komody, a także wiele innych produktów, które pozwolą na wykreowanie wyjątkowej przestrzeni zarówno dla dziewcząt, jak i dla chłopców w każdym wieku. Kolekcję tę możemy wykonać również w innych kolorach.

Wszystkie meble do pokoju dziecięcego, które można znaleźć na stronie internetowej http://www.bami.pl, charakteryzują się nie tylko nowoczesnym wzornictwem, ale przede wszystkim solidną konstrukcją i zastosowaniem najlepszych materiałów, które są gwarantem trwałości i odporności.