Kolorystyka pokoju dziecięcego ma ogromne znaczenie. Dziecko w początkowych tygodniach swojego życia nie jest w stanie dostrzec wszystkich barw - skupia wzrok wyłącznie na kontrastowych kolorach takich jak czarny czy czerwony. Jednak na późniejszym etapie życia barwy odgrywają niezwykle ważną rolę. W końcu mały człowiek poznaje świat właśnie poprzez zróżnicowane kolory, faktury i kształty!. Bywa, że inne podobają się chłopcom, a inne dziewczynkom, jednak jest sporo neutralnych odcieni, które doskonale pasują do każdego wnętrza.

Kolorystyka pokoju dziewczęcego

Jakie meble wybrać do pokoju dziewczynki? Białe, szare, a może kolorowe? Sklep internetowy BAMI to miejsce, w którym znajdziecie wszystkie najlepsze warianty. Dużym zainteresowaniem wciąż cieszą się białe mebelki. Ponadczasowy kolor świetnie łączy się z dodatkami utrzymanymi w bardziej wyrazistych barwach - co zwiększa późniejsze możliwości aranżacyjne. Dodatkowo biel jest łatwa w utrzymaniu czystości, rozjaśnia pomieszczenie i czynie je przytulniejszym.

Doskonałym rozwiązaniem są również szare meble, które będą pasowały zarówno do chłopięcego, jak i dziewczęcego wnętrza. Szary to stonowany kolor, który można ożywić białymi, żółtymi czy fioletowymi dodatkami, aby wprowadzić do pomieszczenia trochę typowo dziecięcych akcentów.

BAMI - mebelki zaprojektowane z pomysłem

Meble dla dziewczynki dostępne na stronie http://www.bami.pl można zamówić w aż siedmiu wariantach kolorystycznych. Oprócz bieli i szarości dostępne są takie odcienie jak: krem, mastik, grafit, błękit i róż. Wykorzystane farby z atestem do trzech lat, zostały wybrane w rankingu przez europejskich projektantów. Dla koneserów, za dodatkową opłatą, wykonamy też meble w każdym kolorze RAL i NCS!

Doskonałym rozwiązaniem skierowanym do osób, które nie mogą się zdecydować na określoną kolorystykę, jest zamówienie próbnika kolorów. Pozwoli to na rozwianie wszelkich wątpliwości i wybranie odcienia najlepiej pasującego do konkretnego pomieszczenia. Każda z propozycji jest wyjątkowa i na tyle uniwersalna, aby dobrze sprawdzić się w pokoju dziewczynki w każdym wieku, bez względu na jego wielkość.

Poza tym mebelki BAMI pozytywnie zaskakują nie tylko bogatą kolorystyką, ale także szerokim wyborem elementów, z których można skomponować doskonałą całość, ciesząc się najwyższą jakością wybranych mebli.