Oczekiwanie narodzin dziecka wiąże się z dużymi emocjami, ale także z wieloma przygotowaniami. Jest to radosny czas, w którym między innymi szykujemy dziecku wyprawkę czy urządzamy pokój. Jeśli nie znamy jeszcze płci naszego maleństwa lub chcemy mieć niespodziankę i o płci dowiedzieć się dopiero w momencie porodu, a chcielibyśmy zabrać się za aranżację niemowlęcego pokoju nic tak naprawdę nie stoi na przeszkodzie.  

Neutralne barwy

Kiedyś prawie wszyscy chłopcy mieli ściany pomalowane na kolor niebieski, a w królestwie dziewczynek panował róż. Obecnie odchodzi się od tego stereotypowego podejścia. Coraz częściej rodzice decydują się na stonowane kolory, które będą dobrze współgrały z resztą wyposażenia. Biel, beże czy szarości pozwalają na uzyskanie przejrzystej, schludnej przestrzeni. Jeśli jednak chcesz pójść w kolory wybieraj te pastelowe. Jest to bezpieczne rozwiązanie, które sprawdzi się zarówno dla chłopczyka i dziewczynki.

Ekskluzywne meble dziecięce

Wszelkie niezbędne do wyposażenia pokoju dla niemowlaka meble znajdują się na stronie http://www.bami.pl/. Najważniejszym punktem jest oczywiście łóżeczko. Komfortowe warunki podczas snu maleństwa są niezwykle istotne, dlatego warto wybrać produkt dobrej jakości. Nasze meble charakteryzują się przepięknym wzornictwem, które nadaje wyjątkowego, eleganckiego charakteru. Dodatkowo łóżka są niesamowicie praktyczne z uwagi na możliwość zamiany przedniej barierki na ramkę dołączoną do zestawu. W ten sposób możemy otrzymać tapczan lub sofę, która posłuży naszemu dziecku aż do 8 roku życia. Jest to więc solidny mebel, który posłuży przez wiele lat.

Kolejnym niezbędnikiem, jeśli chodzi o wyposażenie pokoju niemowlęcego jest oczywiście komoda. Wiadomo, dodatkowe miejsce do przechowywania zawsze się przyda, a komoda świetnie sprawdza się właśnie w takiej roli. Nowoczesny design połączony z neutralną paletą barw gwarantuje idealne wkomponowanie się do przestrzeni urządzonej w niemal każdym stylu. Dodatkowo nie obciąży pomieszczenia, a zachwyci funkcjonalnością.

Pojemna szafa także powinna znaleźć się w pokoju małego brzdąca. Każda mama wie, ile rzeczy posiada taka maleńka istota. Ciuszki, zabawki, pampersy, chusteczki, kremy to tylko niektóre z przedmiotów, które gdzieś trzeba przechowywać. Warto postawić na porządny mebel. Tak samo jak w przypadku łóżka czy komody posłuży przez długi, długi czas. Dostępne są warianty dwudrzwiowe lub trzydrzwiowe. Konkretny model dobierz w oparciu o swoje realne potrzeby i preferencje.